Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JC1 Ditte van der Linde KG 2 - CD
17:30 - 19:00 JD1 Gijs de Rooy
Jens Borgers
KG 1 - AB
18:00 - 19:30 JB1 Ewold van Gent KG 1 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Jaimey Terschegget KG 2 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Evy Broeder KG 1 - AB
19:30 - 21:00 JA1 Jorg Arends KG 1 - CD
20:30 - 21:30 Dames Trimmers Evy Broeder KG 1 - AB
20:30 - 21:30 Trimmers Heren KG 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MC1 Anton van Gerwen KG 1 - AB Finn Borgers
17:00 - 18:30 MC2 Emma van Wely KG 1 - CD
18:30 - 20:00 MA2 Jaimey Terschegget KG 1 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Anton van Gerwen KG 1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 M6E1 Mariƫlle Bergs KG 1 - C
16:30 - 17:30 J6E1 Jaap Boor KG 2 - AB Niek van Gent
16:30 - 17:30 J8E1 Luc Janssens KG 1 - D Tijn v/d Kamp
16:30 - 17:30 JF1 Suzanne Feld KG 2 - CD
16:30 - 17:30 MF1 Ellen Snoeijing KG 1 - B Charlotte Spies
16:30 - 17:30 MF2 Mariƫlle Bergs KG 1 - C Diede Zegers
16:30 - 17:30 mini's Britt Prakke
Carlijn Kuik
KG 1 - A & Funkey's
17:30 - 18:30 M8E1 Jaap Boor KG 1 - AB Jody Breeschoten
17:30 - 19:00 MD1 Syl van Mourik KG 2 - CD
17:30 - 19:00 MD2 Bella Hensen KG 2 - AB
17:30 - 19:00 MD3 Maria Hensen KG 1 - CD
18:30 - 19:00 BOOST Training D / 8E Trainingsgroep KG 1 - AB
19:00 - 20:30 JA1 Evy Broeder KG 1 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Anton van Gerwen KG 2 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Wim Meijer KG 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames Trimmers Henk Honders
Wim Meijer
KG 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames Vet A KG 2
20:30 - 22:00 Heren Vet A KG 2
20:30 - 22:00 Heren Vet VL KG 1 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers Heren KG 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 M8E1 Olivier Penninx KG 2 - CD
17:00 - 18:30 MB2 Syl van Mourik KG 2 - AB
17:00 - 18:30 MC1 Peter Hartog KG 1 - CD Floris Hermeler
17:00 - 18:30 MC2 Anton van Gerwen KG 1 - AB Tijmen Bos
17:30 - 19:00 JD1 Olivier Penninx KG 2 - CD Suzanne Hermeling
18:30 - 20:00 JC1 Isabelle de Koning KG 1 - AB
18:30 - 20:00 MA2 Daphne van den Berg KG 1 - CD
18:30 - 20:00 MB1 KG 2 - AB
20:00 - 21:30 DJ1 KG 1 - AB
20:00 - 21:30 DJ2 KG 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 M6E1 Irwan Pronk KG 1 - D
16:00 - 16:45 keepers 6 en 8-tallen, MD2 en MD3 Florijn Trainingsgroep KG 1 - A
16:30 - 17:30 J6E1 Britt Prakke KG 1 - B Roderick Rhijnsburger
16:30 - 17:30 J8E1 Carlijn Kuik KG 2 - AB Karlijn van Dam
16:30 - 18:00 MD2 Irwan Pronk KG 1 - CD Gijs Hermans
16:45 - 17:30 Keeperstraining JD1 & MD1 Trainingsgroep KG 1 - A
17:30 - 18:15 Keeperstraining MB2, MC2, JC1, MB1 Trainingsgroep KG 1 - A
17:30 - 19:00 MD3 Rachel Pekkeriet KG 2 - AB Nadine van Gerwen
18:00 - 19:30 MD1 Irwan Pronk KG 1 - CD
18:15 - 19:00 Keeperstraining JA1, JB1, MC1 Trainingsgroep KG 1 - A